O nás

Originální oblečení pro kluky a holky, kteří nechtějí jít s davem.


Máte doma neposedu, který nezůstane chvíli v klidu? Věřte, nejste v tom sami. Jak můj syn rostl, bylo stále složitější najít pro něj originální a slušivé oblečení, které by bylo zároveň pohodlné. Proto jsem se rozhodla spustit značku Majzzi.

Víme, jak moc je pohodlí pro děti důležité. Proto vytváříme oblečení, ve kterém vypadají skvěle a zároveň mají dostatek prostoru pro své husarské kousky. V našich mikinách či kalhotách vyrazí kluci a holky v pohodě ráno do školy, odpoledne do parku a třeba i večer na koncert. Některé naše kousky si navíc oblíbily i maminky, které se s nadšením sladí se svými dětmi.

Záleží nám nejen na kvalitě, ale i původu materiálů, ze kterých oblečení šijeme. Tvoříme proto z kvalitních bavlněných látek od českých dodavatelů. Jako česká firma podporujeme lokální výrobu a spolupracujeme výhradně s českými šicími dílnami. Majzzi šijí skvělé holky, které mají cit a přesně ví, co děti potřebují.


Věříme, že dětské oblečení může být slušivé, originální a zároveň praktické. A naši zákazníci potvrzují, že Majzzi kousky takové jsou.

A proč vlastně název Majzzi? První inspirací byly naše děti - Marek a Izabelka, a tak i název vychází z jejich jmen. ????


Ivana Vondrová & Majzzi tým

 

 

Zpět do obchodu