O nás

Originální oblečení pro kluky a holky, kteří nechtějí jít s davem.


Máte doma neposedu, který nezůstane chvíli v klidu? Věřte, nejste v tom sami. Jak můj syn rostl, bylo stále složitější najít pro něj originální a slušivé oblečení, které by bylo zároveň pohodlné. Proto jsem se rozhodla spustit značku Majzzi.

Víme, jak moc je pohodlí pro děti důležité. Proto vytváříme oblečení, ve kterém vypadají skvěle a zároveň mají dostatek prostoru pro své husarské kousky. V našich mikinách či kalhotách vyrazí kluci a holky v pohodě ráno do školy, odpoledne do parku a třeba i večer na koncert. Některé naše kousky si navíc oblíbily i maminky, které se s nadšením sladí se svými dětmi.

Záleží nám nejen na kvalitě, ale i původu materiálů, ze kterých oblečení šijeme. Tvoříme proto z kvalitních bavlněných látek od českých dodavatelů. Jako česká firma podporujeme lokální výrobu a spolupracujeme výhradně s českými šicími dílnami. Majzzi šijí skvělé holky, které mají cit a přesně ví, co děti potřebují.


Věříme, že dětské oblečení může být slušivé, originální a zároveň praktické. A naši zákazníci potvrzují, že Majzzi kousky takové jsou.

A proč vlastně název Majzzi? První inspirací byly naše děti - Marek a Izabelka, a tak i název vychází z jejich jmen. ????


Ivana Vondrová & Majzzi tým

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení